Solární systémy – solární kolektory a komponenty

Instalace kolektorů Solární systémy za speciální ceny!

Na letošní rok až do odvolání jsme pro Vás připravili nabídku solárních paketů pro ohřev teplé vody za speciální výhodné ceny již od 44.900,- Kč bez DPH!

V paketech jsou použity kvalitní deskové solární kolektory nové řady FK vyrobené patentovanou WTL technologií. Příslušenství k novým solárním kolektorům se značně zjednodušilo, což nám umožnilo nabídnout kompletní značkový solární systém za bezkonkurenčních podmínek.

Pro podrobný návrh solárního systému včetně energetické bilance systému použijte solární návrhový program Solar 2.10. Výstupem programu je kromě technické zprávy i orientační cenová nabídka solárního systému.

Tepelná solární technika
je dnes nedílnou součástí domovní techniky. Solární systémy firmy Reflex mohou být použity nejen k ohřevu teplé vody ale i pro podporu vytápění. Správně navržené solární zařízení může pokrýt 50 až 60% spotřeby energie na ohřev teplé vody. Ale i kombinace využití solární energie pro ohřev teplé vody a podporu topení se díky lepší tepelné izolaci staveb stává stále žádanější.

Zelená úsporám

Firma Reflex dodává veškeré potřebné komponenty pro realizaci solárních systémů. Z našich komponent sestavíte jak jednoduché a levné solární systémy, tak i komplexní a vysoce automatické sestavy. Solární kolektory jsou zaregistrovány do seznamu výrobků a technologií Zelená úsporám, při případném dalším otevření programu bude tedy možné využít dotace na pořízení solárního systému.