Profil firmy

Kompetence

Značka Reflex je v mnoha zemích světa známá svými zařízeními na udržování tlaku v topných soustavách a systémech pitné a užitkové vody. Je zárukou toho, že se pokrokové metody promítly do vysoké kvality tlakových membránových expanzních nádob. Úspěšný program naší výrobní základny, "Reflex Winkelmann GmbH + Co. KG", se sídlem v Ahlenu, nabízí i další špičkové produkty: kompresorové a čerpadlové expanzní automaty, odplyňovací systémy, akumulační zásobníky vody a solární zařízení. Díky vysokému standardu kvality, dobrému poměru cena / výkon a komplexní technické podpoře spolupracovníků v Německu i zahraničí, Reflex trvale expanduje a neustále posiluje svoje pozice na evropském trhu. Od roku 1989 jsme jednou ze samostatných divizí uvnitř firmy Heinrich Winkelmann GmbH & Co. Firma zahrnuje více výrobních a odbytových aktivit na trhu a specializuje se na oblast automobilového průmyslu a oblast vytápění.

 

Inovace

Diskuze s našimi partnery vyvolá často podnět pro koncepci perspektivní inovace. Tak vznikly prostřednictvím know-how, určujícího směr vývoje firmy Reflex, nové produkty pro trh, 'variomat' a 'servitec', jako výsledek výzkumné práce s Technickou univerzitou v Drážďanech.

 

Kvalita

Příslovečná bezpečnost a dlouhá životnost našich produktů je dána pečlivostí a precizností - při konstrukci a vývoji, při volbě materiálů a při jejich výrobě. Inovovaná produkce, kvalifikovaní pracovníci a důkladná kontrola, to vše zabezpečuje vysokou známku kvality značky Reflex.