Expanzní nádoby a automaty

Expanzní nádoby a automaty

Expanzní nádoby jsou nepostradatelným prvkem mnoha soustav, ať již půjde o topení, chladicí systémy nebo třeba domácí vodárny.

Zabezpečují hladký chod celé soustavy tím, že udržují tlak vody v daném rozmezí. Fungují jako sofistikované kompenzátory a akumulátory, jsou vysoce spolehlivé, nenáročné na údržbu. Navíc nevyžadují žádnou energii. Expanzní nádoby a automaty vyrovnávají změny tlaku a tlumí hydraulické rázy, prodlužují tak také životnost celé soustavy.

Komplexní program Reflex

Reflex je spolehlivým partnerem, který nabízí komplexní řešení – od malých expanzních soustav v rodinných domcích až po velké soustavy zásobování teplem. Kvalita je vždy na prvním místě! Samozřejmostí je odborné poradenství a technický návrh.

V portfoliu najdete pod značkou Reflex tlakové nádoby s membránou. Pod značkou Refix pak tlakové nádrže s vakem vhodné pro soustavy pitné a užitkové vody. Chybět nemohou expanzní automaty a také osvědčené expanzomaty a aquamaty.

Expanzní systémy

Komplexní program Reflexu:
Od malých expanzních soustav v rodinných domcích až po velké soustavy zásobování teplem. A typické pro Reflex: kvalita je vždy na prvním místě!

  • Klasické tlakové expanzní nádoby s membránou
  • Multifunkční expanzní automaty
    • kompresorové
    • čerpadlové

Topné a solární soustavy, systémy chladicí vody

Systémy pitné vody, tlakové stanice, systémy ohřevu vody