Akumulační zásobníky a zásobníkové ohřívače vody a příslušenství

Akumulační zásobníky a zásobníkové ohřívače vody a příslušenství

Akumulační zásobníky se uplatní v systémech s alternativními zdroji energie, solárními kolektory, tepelnými čerpadly, stejně jako v klasických topných okruzích nebo chladicích systémech. Sofistikované akumulační nádoby dokážou shromažďovat a dlouhodobě uchovávat teplo. Jsou předpokladem po efektivní provoz celého systému a zaručují maximální účinnost topných či chladicích zařízení. Mimo jiné prodlužují životnost kotlů.

Akumulační nádrže fungují i jako inteligentní zásobníkové ohřívače vody. Zdroj tepla využívají k vytvoření potřebné zásoby teplé vody. Teplo tak akumulují v době, kdy je ho nadbytek, aby bylo k dispozici v čase, kdy je skutečně potřeba. Jako zdroj tepla může sloužit elektřina (elektrické ohřívače), ale i plyn, teplá voda z topného či solárního okruhu.

Výrobní program Reflex

Tradiční a osvědčený výrobce Reflex nabízí rozsáhlý program pro řešení expanze nebo odplyňování. Doplňuje ho praktické zařízení a příslušenství, především zásobníkové ohřívače pro ohřev TUV nebo akumulační zásobníky na topné nebo chladicí médium. Spolehněte se na odborníky! Součástí dodávky je i technická podpora a pomoc s návrhem řešení.

Akumulační zásobníky a zásobníkové ohřívače vody a příslušenství